+380 97 560 36 91Пн - Нд. 10.00-20.00

Дух нації, 1-денний тур до Києва

Давайте відчуємо Україну, відвідавши її столицю, за 1 день. Пропонуємо об'єднати пізнавальну програму і дозвілля!  
 
  • Музей національної архітектури і побуту Пирогово.

Вранці відправимося в Пирогово. Там ми опинимося в українських хатах 18-19 століть, познайомимося із старовинними звичаями народу і побачимо колорит українського села з млинами, церквою, школою і шинком. Вас запросять покуштувати українські страви просто неба, послухати гру на цимбалах, а в святкові/виходні дні спостерiгати або навіть прийняти участь в роботі ремісників: гончарів, ковалів.  
 
Для активних людей можна буде покататися я на велосипедах або конях. Або ж просто неквапливо пройтися по сільських доріжках, оточених живописним лісом Голосєєво.  
 
  • Обід 

 
Ми запропонуємо пообідати в Пирогово або ресторані української кухні в центрі Києва.  
 
  • Хрещатик, Майдан 

 
Після чого відправимося на головну вулицю - Хрещатик. На Бессарабськом ринку побачимо жваву торгівлю, яка кипить в цій будівлі з 1912 року. Для любителів шоппінга - спустимося в підземний торгівельний центр Метроград. Також познайомимося з українськими солодощами і символом міста - Київським тортом в магазині Рошен. Після пройдемо до серця міста - Майдану (Площа Незалежності). Адже на головній площі ми сьогодні створюємо нашу історію, яка чергує трагічні події, революційні етапи з періодами розквіту і благополуччя вже більше 1500 років. Саме тут екскурсовод відкриє Вам не просто сторінки історії, але і розповість про події, які відбувалися на наших очах.    
 
 
Ми пропонуємо цю програму гостям нашої країни на русськом/англійськом мовах. Також під запит можливі і інші мови.  
 
Рекомендуємо зручне взуття.  
 
Вартість туру залежить від кількості учасникiв і прораховується індивідуально.

Залишити відгук