+380 97 560 36 91Пн - Нд. 10.00-20.00

Батьківщина-Мати, музей Чорнобиля, стрілецький комплекс - відроджуємо історію і бойовий дух.

  • Батьківщина-Мати

Пропонуємо пройти слідами минулого століття і відвідати музей історії України у Другій Світовій війні, де наш екскурсовод розповість тобi про найбільше протистоянні 20 століття і про Київ - місто герой. Ти відвідаєш музей, розташований в статуї Батьківщина-Мати. Також можна піднятися на найвищий оглядовий майданчик в щиті - 91 м (при замовленні ми з'ясуємо можливість підйому). Ви побачите виставки військової техніки Другої Світової війни, періоду війни в Афганістані та АТО.

  • музей Чорнобиля

Після вирушимо згадати історію ядерної аварії на Чорнобильській АЕС - найбільш важку радіоекологічну катастрофу нашого часу. Розсекречені документи, карти з грифом "Секретно", фотографії, спеціальні прилади, друковані видання того часу та інші унікальні експонати змусять задуматися про найболючіші проблеми сьогоднішнього дня, серед яких екологічні, соціальні, духовні збитки, завдані катастрофою. Також, окремим туром, ми рекомендуємо відвідати Чорнобильську зону відчуження і на власні очі побачити, як природа відвойовує все те, що було створено людиною (уточніть свої побажання при замовленні).

  • обід

  • Спортивно-стрілецький комплекс

Після відвідування музеїв, будемо активно проводити час на свіжому повітрі в стрілецькому комплексі, а також кататися на конях і бронетехніці за твоїм бажанням.

 

Ми пропонуємо цю програму гостям нашої країни українською / російською/ англійською мовами. Також під запит можливі інші мови.

Рекомендуємо зручне взуття.

Вартість туру залежить від кількості учасників і прораховується індивідуально.


Залишити відгук